Ochrona danych osobowych

Szanowni Klienci,
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),  przekazujemy Państwu  informacje związane z przetwarzaniem  danych osobowych kontrahentów przez Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny „ATOL” Sp. z o.o.

KLAUZULA_KONTRAHENCI

Informujemy, że nasze obiekty są monitorowane. W monitorowanych pomieszczeniach/obiektach umieszczona jest informacja o stosowaniu systemu monitoringu wizyjnego. System nie narusza zasad prywatności  naszych klientów. Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w zakresie  przetwarzania danych utrwalanych przez zapisy monitoringu wizyjnego.

KLAUZULA_MONITORING

Jeżeli biorą Państwo udział w procesie rekrutacji lub chcą przesłać do nas poza prowadzonym aktywnie przez OKR Atol Sp. z o.o. procesem rekrutacji swoją aplikację, prosimy o umieszczenie w niej zgody/zgód na udział w procesie rekrutacji oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych w celu rekrutacji.

ZGODY_KLAUZULA_REKRUTACJA